Mokymai

Specialistų mokymai

Siekiant kuo geriau išnaudoti verslo valdymo sistemos galimybes, svarbu, kad Jūs ar Jūsų darbuotojai nuo pat pradžių mokytumėtės tinkamai ir efektyviai ją naudoti.

UAB „Fennecus“ organizuoja individualius mokymo kursus, rengiamus mūsų biure, Jūsų darbo vietoje arba internetu.

Mūsų kursai išsiskiria tuo, kad yra rengiami pagal tipinę arba specializuotą konkrečiam vartotojui pritaikytą programą. Pamokos gali būti ir ilgos, ir trumpos, vedamos kliento pasirinktu tempu ir suderintu tvarkaraščiu. Klientams įdiegiame demonstracinę programos versiją.

Mokymo programos

Prieš sudarydami individualias programas, visada aptariame jūsų mokymo tikslus ir poreikius.

Finansų apskaita

Programos struktūra. Didžioji knyga. Pirkimai, pardavimai. Atsiskaitymai. Ilgalaikio turto apskaita. Finansinių ataskaitų sudarymas.
Baigę kursus galėsite tvarkyti nedidelės įmonės apskaitą, ją dokumentuoti, rengti ir siųsti būtinas deklaracijas. Teikti finansines ataskaitas.

Prekių apskaita. Gamyba

Prekių pirkimas, pardavimas. Prekių grąžinimai. Dokumentavimas. Vidinis prekių judėjimas. Nurašymai. Gamybos modulis.
Išmoksite išrašyti sąskaitas faktūras, kreditinius, debetinius dokumentus. Gebėsite tvarkyti sandėlių ir gamybinę dokumentaciją.

Atlyginimų ir personalo apskaita

Darbuotojų duomenų tvarkymas. Priskaitymai, atskaitymai. Algos išmokėjimas. Ataskaitos „Sodrai“, Valstybinei mokesčių inspekcijai, Lietuvos statistikos departamentui.
Baigę mokymus skaičiuosite atlyginimus, sudarysite tabelius, žiniaraščius. Eksportuosite išmokėjimus. Rengsite pažymas ir pranešimus.