Apie įmonę

Kodėl „Fennecus“

Verslo supratimas

Diegdami verslo valdymo sistemas įvairių veiklos sričių įmonėms, sukaupėme ilgametę patirtį ir teorinių žinių. Suprantame ir gerbiame kiekvieno kliento individualumą. Įsigilinę į jų verslo specifiką, galime rekomenduoti, kaip padidinti darbo efektyvumą, atskleisti naujas galimybes.


Kompleksiški sprendimai

Siūlome platų spektrą paslaugų nuo verslo poreikių analizės, tinkamos programinės įrangos pasirinkimo, jos diegimo, pritaikymo individualiems poreikiams iki mokymų ir techninio palaikymo. Dirbdami stengiamės maksimaliai panaudoti esamą kliento informacinę infrastruktūrą. Esant reikalui, siūlome ją atnaujinti ir atlikti profesionalią priežiūrą. Toks „viskas iš vienų rankų“ principas leidžia mūsų klientams ne tik sumažinti bendrąsias išlaidas, bet ir gauti nepriekaištingą aptarnavimą.


Metodologija ir standartai

Diegdami verslo valdymo sprendimus, laikomės tam tikros metodologijos. Tai strategijos formulavimas, būtinų organizacinių ir finansinių išteklių nustatymas, diegimo proceso dalijimas į etapus. Taip veikla tampa planinga ir kontroliuojama.


Daugelio sričių kompetencija

Esame ne tik siūlomos programinės įrangos žinovai, bet ir išmanome informatiką, buhalterinę apskaitą, verslo valdymo subtilybes. Tai suteikia galimybę iš pat pradžių tinkamai nustatyti projekto tikslus ir nubrėžti gaires, kaip juos pasiekti.


Konkurencingos kainos

Teikdami paslaugas smulkiųjų ir vidutinių įmonių rinkai gerai suprantame savo klientų poreikius. Nuolat stebime informacinių technologijų rinką, todėl mūsų kainos visada yra prieinamos, o investicija į įdiegtus produktus greitai atsiperka.

Kas esame

UAB „Fennecus“ – informacinių technologijų konsultacinė įmonė, įkurta 1994 m. Vilniuje. Mūsų specializacija – verslo valdymo programinės įrangos diegimas. Teikiame plataus spektro paslaugas įvairioms, dažniausiai mažoms ir vidutinėms prekybos, gamybos ir paslaugų įmonėms.


Misija

Mūsų tikslas talkininkauti savo klientams, vystyti verslą naudojant informacinių technologijų galimybes, taip pat verslo valdymo sistemas. Tenkinti ne tik jų dabartinius poreikius, bet ir plėsti naujos veiklos galimybes.


Gžegož Beleninik

UAB "Fennecus" direktorius
Telefonas +370 686 51903
El. paštas fennecus@fennecus.lt

Esu UAB „Fennecus“ įkūrėjas ir direktorius. Pagal išsilavinimą – fizikas. Vilniaus universitete esu įgijęs magistro laipsnį. Verslo valdymo skaitmeninimo srityje dirbu nuo 2002 m. Mano tikslas – klientų problemų analizė, programinių produktų pritaikymas konkretiems poreikiams ir jų diegimas. Turiu verslo valdymo sprendimų palaikymo, vystymo patirties ir dirbu kaip konsultantas.