UAB Fennecus rekomenduoja bendrovės Rivilė programinę įrangą apimančią buhalterinę, finansinę ir verslo valdymo apskaitą.


Lengva dirbti

Greitai įsisavinama. Turi intuityvią ir draugišką vartotojo sąsają. Logiška programos struktūra ir išbaigtumas palengviną darbą įvairios kvalifikacijos darbuotojams.
Visur įdiegta kontekstinė (F1-Help) pagalba.


Funkcionali

Patogus informacijos rūšiavimas ir filtravimas. Programuojami funkciniai klavišai. Vartotojas gali pats, be programotojo pagalbos, papildyti ekraną savais laukais, kuriose kaupiama papildoma informacija.
Integruotas ataskaitų generatorius nesunkiai leidžia kurti naujas ataskaitas arba keisti esamas. Suderinama su Microsoft Office programomis.


Saugi platforma

Sukurta panaudojant modernias Microsoft technologijas. Duomenų bazei vartotojas gali pasirinkti Microsoft SQL arba Sybase SQL serverį. Prieigą prie duomenų ir funkcionalumo kontroliuoja patikima sistema vardų ir slaptažodžių.


Atitinkanti standartams

Pilnai atitinka galiojantiems Lietuvos Respublikos įstatymams
ir Verslo apskaitos standartams (VAS).

Rivilė-GAMA

Rivilė-GAMA - tinklinis paketas

Rivilė-GAMA tai integruota, finansinės apskaitos ir verslo valdymo programinė įranga, skirta darbui keliose darbo vietose (tinkle) įvairaus dydžio įmonėse.

Rivilė-GAMA tai aibė modulių integruojamų į vieningą informacinę sistemą. Iš jų galima sukurti sprendimą lanksčiai pritaikytą konkretaus verslo poreikiams. Be to, dėka tokios programos sandaros klientas gali įsigyti tik jam reikalingus modulius ir tik tiek, kiek jų reikia, t.y. sukomplektuoti optimaliausią kainos atžvilgiu sprendimą. Laikui bėgant sistemą galima plėsti kartu su įmone.

Paketas aptarnauja kasos aparatus ir POS sistemas, brūkšninių kodų skaitytuvus, duomenų kaupiklius, kompiuterinės svarstykles. Palaiko logistikos įmonių, restoranų/kavinių, vaistinių ir pan. verslo procesus.

Darbui tarp nutolusių darbo vietų numatytas tarpfilialinis ryšys.
Rivilė-GAMA mini versija

Jeigu apskaitą tvarkysite viename kompiuteryje ir Jums reikia apskaitos sistemos su plačiomis analitinėmis galimybėmis ir funkcionalumu, tuomet geriausias pasirinkimas būtų Rivilė-GAMA mini versija. Į ją įtraukti visi būtiniausi, pagrindiniai apskaitos moduliai kurie užtikrina galimybę tvarkyti apskaitą ir valdyti verslą mažose ir vidutinėse įmonėse.

Esant poreikiui kurti papildomas darbo vietas, visada yra galimybė pereiti nuo Rivilė-GAMA mini versijos prie tinklinio paketo Rivilė-GAMA.Meniu:

Naujausia programos versija:


Rivilė-GAMA

110.0701