Kas esame

UAB Fennecus, tai informacinių technologijų konsultacinė įmonė įkurta 1994 metais Vilniuje. Specializuojamės programinės įrangos, skirtos verslo valdymui, diegime. Teikiame plataus spektro paslaugas įvairioms, dažniausiai mažoms ir vidutinio dydžio prekybos, gamybos ir paslaugų įmonėms.Misija

Mūsų tikslas talkininkauti savo klientams, vystyti verslą naudojant informacinių technologijų galimybes, taip pat verslo valdymo sistemas. Tenkinti ne tik jų dabartinius poreikius, bet ir plėsti naujos veiklos galimybes.Pranašumai

Daugelio sričių kompetencija. Esame ne tik siūlomos programinės įrangos žinovai, bet ir išmanome informatiką, buhalterinę apskaitą, verslo valdymo subtilybes. Tai suteikia galimybę iš pat pradžių teisingai, nesiblaškant nustatyti projekto tikslus ir nubrėžti kelius jiems pasiekti.


Verslo supratimas. Diegdami verslo valdymo sistemas įvairių veiklos sričių įmonėms, sukaupėme ilgamete patirtį ir teorinių žinių. Suprantame ir gerbiame kiekvieno kliento individualumą. Įsigilinę į jų verslo specifiką, galėsime rekomenduoti, kaip padidinti darbo efektyvumą, atskleisti naujas galimybes.


Kompleksiški sprendimai. Siūlome platų spektrą paslaugų, pradedant nuo verslo poreikių analizės, tinkamos programinės įrangos pasirinkimo, jos įdiegimo, pritaikymo individualiems poreikiams, baigiant apmokymais ir techniniu palaikymu. Dirbdami stengiamės maksimaliai panaudoti esamą kliento informacinę infrastruktūrą. Esant reikalui, siūlome jos atnaujinimą ir profesionalią priežiūrą. Toks „viskas iš vienų rankų“ principas leidžia mūsų klientams sumažinti bendrąsias išlaidas, bet gauti nepriekaištingą aptarnavimą.


Metodologija. Diegdami verslo valdymo sprendimus, laikomės tam tikros metodologijos. Tai strategijos formulavimas, būtinų organizacinių ir finansinių išteklių nustatymas, diegimo proceso padalinimas į etapus. Tokiu būdu veikla tampa planinga ir kontroliuojama.


Konkurencingos kainos. Teikdami paslaugas smulkiųjų ir vidutinių įmonių rinkai, gerai suprantame savo klientų poreikius. Pastoviai stebime informacinių technologijų rinką. Todėl mūsų kainos visada yra prieinamos, o investicija į įdiegtus produktus greitai atsiperka.


Neradote rūpimų atsakymų mūsų interneto svetainėje?


Skambinkite

8-5-2330420